Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!  

Klub Inteligencji Katolickiej

w Katowicach

Ramowy program pielgrzymek KIK w 2020 r.

Na wszystkie pielgrzymki i wycieczki zapraszamy członków Klubu, ich rodziny oraz sympatyków KIK. Organizator zastrzega sobie prawo zmian w programie. Zapisy: w godzinach dyżurów oraz telefonicznie u organizatorów. Pierwszeństwo mają członkowie Klubu i ich rodziny.

Przy rezygnacji z pielgrzymki osoby rezygnujące powinny zgłosić inną osobę zamienną, gdy nie ma podmiany z listy rezerwowej.
Osoby rezygnujące z pielgrzymki mogą być obciążone kosztami powstałymi z powodu rezygnacji oraz wynikającymi z umowy KIK z biurem podróży.

 Pielgrzymki organizowane przez Antoniego Winiarskiego w 2020 r.

 Pielgrzymki organizowane przez Jana Mikosa i Andrzeja Perkosza w 2020 r.

Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Zgłoszenia na dostarczonej karcie. Można telefonicznie. Zgłoszenia przy braku wpłat traktowane będą jako rezerwowe. Kolejność siedzeń w autokarze wg zapisów i dokonanych wpłat zaliczek lub całości.

21 listopada 2020. Częstochowa. XL Ogólnopolska Pielgrzymka KIK na Jasną Górę
Stosując się do decyzji władz państwowych w związku z pandemią COVID19 odwołujemy tegoroczną XL Pielgrzymkę Klubów Inteligencji Katolickiej na Jasną Górę.

Aktualizacja 16.10.2020

Mapa pielgrzymek 1981-2019 Pielgrzymki 1981-2019 * Fotoreportaże z pielgrzymek http://www.kik.katowice.opoka.org.pl/old/piel.html

DMC Firewall is a Joomla Security extension!